Trwa ładowanie...
d2xluzj

Tatiana Okupnik o nowej płycie: To przełomowy album

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatiana Okupnik o nowej płycie: To przełomowy album
(ONS.pl)
d2xluzj

Nad brzmieniem trzeciego albumu Okupnik pracował Michał Przytuła (wcześniej tworzył dla Reni Jusis i Kayah). Do współpracy wokalistka zaprosiła również Janusza Onufrowicza, który pomógł napisać jej teksty.

– Poczułam potrzebę, aby tym razem zaśpiewać szczerze o emocjach po polsku. To było największe wyzwanie. „Bliznę” uznaję za przełomowy album, patrząc na to, jak pracowałam nad tekstami i w studiu. Pierwszy raz śpiewałam tak, aby odbiorca skupił się na przekazie, a nie na wokalnych ozdobnikach. Wydaję mi się, że teksty dzięki temu bardziej trafiają do słuchaczy – stwierdza Okupnik. Wokalistka uważa również, że jej najnowsze dzieło jest najlepszym albumem w dotychczasowej karierze.

– Jeżeli miałabym wybrać najlepszą płytę spośród moich poprzednich dokonań, zarówno tych z zespołem, jak i solowych, to zdecydowanie postawiłabym na „Bliznę”. Słucham jej z niezwykłym spokojem, bo wiem, że była wyzwaniem i dużo mnie kosztowała. Ale wiem, że jest to dobry album, bo nie ma na nim żadnej ściemy – dodaje artystka.

Płytę „Blizna” promował teledysk do utworu tytułowego z udziałem Tatiany Okupnik. Wokalistka zszokowała widzów, występując w nim całkowicie nago. Album zaraz po premierze znalazł się na 14. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video.

d2xluzj

Podziel się opinią

Share
d2xluzj
d2xluzj