Trwa ładowanie...

"Tata sam w domu", czyli Rock z nowym programem w Czwórce!

"Tata sam w domu", czyli Rock z nowym programem w Czwórce!Źródło: mat. prasowe
d2tccmu
d2tccmu

Będzie gospodarzem nowego programu rozrywkowego - "Tata sam w domu", w którym główny bohater - Tata - zostanie sam na sam z domowym gospodarstwem i swoimi pociechami.
Mama wysyłana jest na krótki urlop, a w tym czasie Tata będzie musiał zająć się domem, dziećmi i wykonaniem specjalnych zadań, które zaplanuje dla niego żona. Jeśli da sobie radę z harmonogramem żony, wykona wszystkie zadania, przykładowo - nie spali domu i nie zgubi dzieci - rodzina otrzyma nagrodę - 15 tysięcy złotych!

Każdy odcinek pokazywać będzie historię jednej rodziny, w której to na Mamie spoczywa większość obowiązków domowych i opieka nad dziećmi, podczas gdy Tata zajmuje się głównie utrzymaniem rodziny i niechętnie angażuje się w prace domowe. Wszyscy domownicy znajdą się w zupełnie nowej dla siebie sytuacji. Co z tego wyniknie?

Premierowy odcinek w każdy poniedziałek o godz. 20.00 w Czwórce!
"Tata sam w domu" to program dla całej rodziny, który oprócz dobrej rozrywki oferuje też inne spojrzenie na tradycyjny podział domowych obowiązków i pokazuje, jak ojcowie radzą sobie z takim wyzwaniem w praktyce.

Dla bohaterów programu to doświadczenie pozwalające uświadomić sobie ciężar domowych i rodzicielskich zadań, jakim na co dzień muszą sprostać ich żony. Ojcowie mają szansę nauczyć się spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi i wspierać partnerki w codziennych pracach, a mamy – przekonać się, że ich mężowie mogą je czasem zastąpić, jeśli same odważą się poświęcać więcej czasu dla siebie.

d2tccmu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tccmu