Trwa ładowanie...

Tarek El Moussa po latach przyznał się do walki z chorobą. Poruszający wpis

Tarek El Moussa, gwiazdor takich programów telewizyjnych, jak „Flip or Flop”, „Brat kontra brat” czy „HGTV Insider”, po latach opowiedział o swojej walce z rakiem. Poruszającą historią podzielił się w mediach społecznościowych.

Share
Tarek El Moussa po latach przyznał się do walki z chorobą. Poruszający wpis
Źródło: Instagram.com
difsj4z

W 2013 roku, po tym, jak widz oglądający do w HGTV zauważył u aktora podejrzany guz na gardle, zdiagnozowano u niego raka tarczycy. To jednak nie wszystko. Jak się okazało, w tym samym czasie wykryto u niego raka jąder, a na domiar wszystkiego, zmagał się z poważnym urazem kręgosłupa.

- Byłem szkieletem – podpisał na Instagramie zdjęcie z okresu walki z chorobą. Umięśniony zazwyczaj Moussa był wówczas wychudzony i wątły. – Pomyślałem, że podzielę się tym ze wszystkimi, żeby zrozumieli, jak poważnie byłem chory. To były najtrudniejsze trzy lata mojego życia. Do dziś zastanawiam się, jak przetrwałem. Nigdy się nie poddałem, choć każdego dnia chciałem to zrobić tysiąc razy – dodał.

difsj4z

Aktor publikując zdjęcie nie chce współczucia, ale chciał podzielić się historią ze swoimi fanami i wesprzeć tych, którzy zmagają się z podobnymi schorzeniami i mogą utożsamić z jego historią. – Wszyscy, którzy zmagacie się z podobną sytuacją, pamiętajcie – głowa do góry i nie poddawajcie się! Zawsze jest światełko w tunelu – pisał na Instragramie.

difsj4z

Podziel się opinią

Share
difsj4z
difsj4z