Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Zielińska świętowała urodziny z koleżankami!

"Taniec z gwiazdami": Zielińska świętowała urodziny z koleżankami!Źródło: Starnews.pl
d2awzht
d2awzht

[

]( http://www.fakt.pl )
To były bardzo miłe urodziny *Kasi Zielińskiej (32 l.). Choć aktorka ostatnio wylewa siódme poty na sali treningowej przed startem "Tańca z gwiazdami", to znalazła czas, by zjeść kawałek tortu z koleżankami.*

To był zdecydowanie bardzo udany rok dla sympatycznej aktorki. Kasia najpierw zdobyła Telekamerę w uznaniu za jej rolę w „Barwach szczęścia”, a teraz ma szansę zawojować parkiet w show TVN.

d2awzht

Ale najważniejsze, że aktorka wreszcie jest szczęśliwa i zakochana. Nic dziwnego, że urodziny musiały przebiegać w radosnej atmosferze.

Kasia spędziła je w jednej z cukierni Magdy Gessler (58 l.). Najpierw koleżanki zaskoczyły ją wielkim bukietem kwiatów, potem zaprosiły na słodkości. Chociaż Kasia ostatnio przestrzega diety, to tego dnia zrobiła sobie dyspensę. Nic nie szkodzi, bo przecież i tak wkrótce spali nadmiar kalorii na sali treningowej!

(fot. Starnews.pl)
Źródło: (fot. Starnews.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Krupa wspiera fundację Kwaśniewskiej

d2awzht

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2awzht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awzht