Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Zielińska pociesza Maseraka po miłosnej porażce

"Taniec z gwiazdami": Zielińska pociesza Maseraka po miłosnej porażceŹródło: Kapif
d3rvner
d3rvner

[

]( http://www.fakt.pl )
* Chodzi ze spuszczoną głową, nie żartuje, a co gorsza, zupełnie stracił serce do tańca. Rafał Maserak (27 l.) mocno przeżywa swoje rozstanie z Anitą Leśniak (31 l.)*

Na szczęście ma przy boku swoją partnerkę z „Tańca z gwiazdami”. Katarzyna Zielińska (32 l.) pomaga mu dojść do siebie.

d3rvner

Od kilku dni Rafał wygląda jak zbity pies. Gdzieś podział się jego zawadiacki charakter i temperament znany z widzom tanecznego show TVN. A wszystko przez zawód miłosny – w sobotę partnerka tancerza Anita Leśniak po raz kolejny zerwała ich związek, wyrzucając go ze swojego domu. Podobno tym razem to rozstanie jest ostateczne. Maserak nie ma już szans naprawienia tego, co zepsuł.

Jego podły nastrój zaczął odbijać się na treningach do 13. edycji „Tańca z gwiazdami”. Tymczasem Zielińska właśnie wróciła z wakacji i na sali tanecznej pojawiła się opalona, wypoczęta i gotowa do kol**Zielińska**ejnej serii ćwiczeń. Jak twierdzi nasze źródło, pełna optymizmu gwiazda stara się teraz wyciągnąć Rafała na prostą. Czy uda jej się na czas postawić tancerza na nogi? Pierwszy odcinek show zbliża się wielkimi krokami, a widzowie TVN mogą przecież nie zaakceptować ponurego Maseraka.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

FILM. Negral nie jest prymitywny!

d3rvner

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3rvner
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rvner