Trwa ładowanie...
d9ix1gq

"Taniec z gwiazdami". Z kim przegrała Justyna Żyła? Jakub Kucner

W 5. odcinku z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Justyna Żyła wraz z Tomaszem Barańskim. W strefie zagrożenia znaleźli się z Jakubem Kucnerem i Lenką Klimentovą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jakub Kucner i Lenka Klimentova w "Tańcu z gwiazdami" tworzą ciekawą parę
Jakub Kucner i Lenka Klimentova w "Tańcu z gwiazdami" tworzą ciekawą parę (Agencja ONS, Fot: ons)
d9ix1gq

Podobnie jak Justyna Żyła i Tomasz Barański, Jakub Kucner wraz z partnerką Lenką Klimentovą dostali od jurorów 15 punktów. Pavlović, Grabowski i Jordan nie byli jednak aż tak bardzo rozczarowani ich tańcem jak w przypadku Żyły. Co ciekawe, Jakub i Lenka po raz 4. znaleźli się w strefie zagrożenia. Ich taniec spodobał się jednak widzom, którzy swoimi głosami uratowali parę przed odejściem z programu. Ostatecznie "Taniec z gwiazdami" pożegnała Justyna Żyła.

Jakub i Lenka zatańczyli quickstep do muzyki z filmu animowanego "Księga dżungli". Przypuszczamy, że na widzów mogła podziałać magia Lenki, która w cętkowanym stroju prezentowała się przepięknie.

Taniec z gwiazdami — kim jest Jakub Kucner?

Jakub Kucner jest Misterem Polski z 2017 roku. To aktor i prezenter telewizyjny, który pracuje także jako fotomodel. Na parkiecie 9. edycji "Tańca z gwiazdami" towarzyszy mu Lenka Klimentova, żona Jana Klimenta, który tańczy z Joanną Mazur.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d9ix1gq

Podziel się opinią

Share
d9ix1gq
d9ix1gq