Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Z kim przegrała Justyna Żyła? Jakub Kucner

W 5. odcinku z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Justyna Żyła wraz z Tomaszem Barańskim. W strefie zagrożenia znaleźli się z Jakubem Kucnerem i Lenką Klimentovą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami". Z kim przegrała Justyna Żyła? Jakub KucnerŹródło: Agencja ONS, fot: ons
d17xoic
d17xoic

Podobnie jak Justyna Żyła i Tomasz Barański, Jakub Kucner wraz z partnerką Lenką Klimentovą dostali od jurorów 15 punktów. Pavlović, Grabowski i Jordan nie byli jednak aż tak bardzo rozczarowani ich tańcem jak w przypadku Żyły. Co ciekawe, Jakub i Lenka po raz 4. znaleźli się w strefie zagrożenia. Ich taniec spodobał się jednak widzom, którzy swoimi głosami uratowali parę przed odejściem z programu. Ostatecznie "Taniec z gwiazdami" pożegnała Justyna Żyła.

Jakub i Lenka zatańczyli quickstep do muzyki z filmu animowanego "Księga dżungli". Przypuszczamy, że na widzów mogła podziałać magia Lenki, która w cętkowanym stroju prezentowała się przepięknie.

Taniec z gwiazdami — kim jest Jakub Kucner?

Jakub Kucner jest Misterem Polski z 2017 roku. To aktor i prezenter telewizyjny, który pracuje także jako fotomodel. Na parkiecie 9. edycji "Tańca z gwiazdami" towarzyszy mu Lenka Klimentova, żona Jana Klimenta, który tańczy z Joanną Mazur.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17xoic
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17xoic