Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Wodecki ostro ocenia Józefowicza

Share
"Taniec z gwiazdami": Wodecki ostro ocenia JózefowiczaŹródło: Kapif
d3owgki

[

]( http://www.fakt.pl )
Dopiero trzy odcinki "Tańca z gwiazdami" za nami, a niektórzy już zatęsknili za *Zbigniewem Wodeckim (61 l.). Fakt postanowił poprosić byłego jurora show, by ocenił nowe twarze programu, czyli Janusza Józefowicza (52 l.), NNataszę Urbańską (33 l.) i Jolantę Fraszyńską (43 l.). I trzeba przyznać, że są to oceny dość nieoczekiwane...*

d3owgki

Awantury, pyskówki, a także problemy z tremą. Nie ma wątpliwości, że XIII edycja tanecznego show jest inna od poprzednich. Czy to się może podobać? – Myślę, że panu Józefowiczowi trzeba dać jeszcze szansę, bo mamy dopiero kilka odcinków – mówi znany muzyk i kompozytor.
– A że jest trochę za bardzo surowy i nie przebiera w słowach? To profesjonalista. Ja także nie przebierałbym w słowach, gdybym był jurorem w programie muzycznym – dodaje pan Zbigniew.

Ale nie wobec wszystkich znany ze swojej kurtuazji i dobrego wychowania Wodecki jest tak łaskawy. Widać, że bardziej niż własnym odejściem, przejął się usunięciem z programu Beaty Tyszkiewicz.
– Ja miałem łatwiej, bo obok mnie siedziała Beata – mówi pan Zbyszek, nawiązując jeszcze do zachowania Józefowicza. – Oczywiście, niczego Jolani Fraszyńskiej nie ujmuję, bo to fajna koleżanka. Ale co Beata, to Beata – nawet nie wypada porównywać obu postaci – twierdzi Wodecki.

Co zaskakujące, mimo druzgocącej fali krytyki, Wodeckiemu podoba się sposób prowadzenia programu przez Nataszę Urbańską. Dlaczego? – To fantastycznie uzdolniona dziewczyna – mówi z wyraźnym ożywieniem. – Prowadzenie „Tańca z gwiazdami” jej się po prostu należało. Zwłaszcza po tym, co pokazała wcześniej na parkiecie – kończy swą ocenę pan Zbigniew.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Krupa została ekspertem w USA*

d3owgki

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3owgki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3owgki
d3owgki