Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Weronika Marczuk - to ona poprowadzi kolejną edycję?

"Taniec z gwiazdami": Weronika Marczuk - to ona poprowadzi kolejną edycję?Źródło: TVN
dkawseo
dkawseo

Na nieoficjalnej giełdzie nazwisk potencjalnych prowadzących 14. edycję "Tańca z gwiazdami" pojawiła się kolejna propozycja. Do wymienianej ostatnio Katarzyny Pakosińskiej i Katarzyny Skrzyneckiej dołączyła kolejna uczestniczka minionej edycji - Weronika Marczuk.

Jak donosi magazyn "Rewia" Weronika Marczuk jest jedną z najpoważniejszych konkurentek poprzedniej prowadzącej Katarzyny Skrzyneckiej, która ze względu na ciążę nie mogła poprowadzić ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami".

Weronika Marczuk, w tanecznym show poradziła sobie bardzo dobrze. Z towarzyszącym jej Janem Klimentem odpadła dopiero w półfinale. Wiadomo też, że ma medialne doświadczenie, była jednym z jurorów programu "You can dance. Po prostu tańcz", do czasu gdy jej kariery nie przerwała afera korupcyjna z agentem Tomkiem w tle.

Udział w programie był dobrym ruchem w kierunku odbudowy nadszarpniętego wizerunku aktorki. Pomysł obsadzenia Marczuk w roli prowadzącej wydaje się być jeszcze lepszy pod tym względem. Celebrytka zdaje się mieć wszystkie atuty prowadzącej program, pytanie tylko czy widzowie darzą ją większą sympatią niż Kasię Skrzynecką?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

dkawseo

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dkawseo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkawseo