Rozrywka"Taniec z gwiazdami": Wendzikowska rozstała się z narzeczonym!

"Taniec z gwiazdami": Wendzikowska rozstała się z narzeczonym!

"Taniec z gwiazdami": Wendzikowska rozstała się z narzeczonym!
Źródło zdjęć: © Kapif

05.09.2011 11:51, aktual.: 25.11.2013 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Znali się dwa lata i planowali nawet ślub. Zakochana *Anna Wendzikowska (30 l.) całkiem straciła głowę dla przystojnego biznesmena Rafała. Jednak jak dowiedział się Fakt, kilka dni temu, dziennikarka niespodziewanie rzuciła ukochanego. Co się stało?*

Ostatnie tygodnie Wendzikowska spędziła na ciężkich, treningach, ćwicząc do tanecznego show, którego poprzednie edycje udowodniły, że wspólny taniec potrafi szybko przemienić się w fascynację, a nawet coś więcej.

Jak plotkuje się na salonach, godziny spędzone u boku partnerującego jej Michała Stukana (25 l.) już zaowocowały bliską przyjaźnią. Bardzo więc możliwe, że to on stoi za rozstaniem dziennikarki i biznesmana. Ich uczucie przetrwało częste rozłąki, gdy Wendzikowska jeździła po świecie, robiąc wywiady z największymi gwiazdami kina. Jej wybranek cierpliwie czekał i nie martwił się, że atrakcyjna ukochana straci głowę dla jakiegoś hollywoodzkiego amanta.

– Rafał doskonale zdaje sobie sprawę, że praca jest wielką pasją Anki. I rozumie, że częste podróże są wpisane w jej zawód. Poza tym Anka nie daje mu podstaw do zazdrości – zapewniała Fakt jeszcze niedawno bliska koleżanka Wendzikowskiej – Od kiedy w życiu Ani pojawił się Rafał, promienieje. Cały czas chodzi uśmiechnięta i radosna – dodawała z radością.

Zatem skoro aktorka „M jak miłość” zdecydowała się zakończyć ten związek, to musiała mieć ku temu poważne powody...

Obraz
© (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także