Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Urbańska poprowadzi kolejną edycję tanecznego show?!

"Taniec z gwiazdami": Urbańska poprowadzi kolejną edycję tanecznego show?!Źródło: AKPA
d4apeba
d4apeba

Choć w powszechnej opinii udział Nataszy Urbańskiej w charakterze prowadzącej "Taniec z gwiazdami" był niewątpliwą porażką, producenci programu wcale nie mają najgorszego zdania o Urbańskiej. Co więcej, możliwa jest kontynuacja współpracy w 14. edycji show.

O tym, że pozycja Nataszy Urbańskiej w stacji TVN jest wyjątkowo stabilna, świadczą słowa Agnieszki Konieckiej z produkcji programu. W rozmowie dla magazynu "Flesz", Koniecka wyznała:
- Nie wyobrażam sobie kolejnej edycji bez Nataszy.

Jak się okazuje, medialne spekulacje na temat niemal pewnego powrotu Katarzyny Skrzyneckiej do show okazały się na wyrost. Jak na razie jedynym pewnym prowadzącym jest Piotr Gąsowski, a to, która z pięknych pań będzie mu towarzyszyć okaże niebawem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4apeba

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4apeba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4apeba