Trwa ładowanie...
"Taniec z gwiazdami": Tomasz Ciachorowski na treningu z Natalią Głębocką

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Ciachorowski na treningu z Natalią Głębocką

Share
d1smzf8

Choć do premierowego odcinka 6. sezonu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pozostało kilka dni, fani programu już teraz prześcigają się w typowaniach, który z uczestników znajdzie się w finale. Jak łatwo się domyślić, największym gronem wielbicielek cieszy się Tomasz Ciachorowski i to jemu wróży się zwycięstwo w show.

Nie ma się jednak czemu dziwić. 36-latek, który może pochwalić się tytułem jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce, świetnie radzi sobie na treningach do programu. Pod czujnym okiem swojej trenerki Natalii Głębockiej pilnie przygotowuje się do premierowego odcinka. Co ciekawe, choć Ciachorowski do tej pory miał niewiele wspólnego z tańcem, błyskawicznie nauczył się kroków zarówno walca jak i cha-chy. Czyżby chciał zaimponować atrakcyjnej nauczycielce? Nie da się przecież ukryć, że między tym dwojgiem coraz bardziej iskrzy!

d1smzf8

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak aktor zareagował, gdy po raz pierwszy ujrzał swoją partnerkę na sali treningowej, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1smzf8

Podziel się opinią

Share
d1smzf8
d1smzf8