Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe

Taniec z gwiazdami: To ona dba o stylizację uczestników

Share
Taniec z gwiazdami: To ona dba o stylizację uczestników
Źródło: newspix.pl
dqut7vb

[

]( http://www.fakt.pl )

dqut7vb

W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" nie brakuje wielkich emocji. Gwiazdy ciężko trenują, by zaprezentować się na parkiecie z jak najlepszej strony. Jednak "Taniec z gwiazdami" to nie tylko gwiazdy, ale też cała towarzysząca oprawa, która składa się na widowisko. Świetna muzyka, porywająca choreografia i piękne kostiumy.

Za stylizację gwiazd odpowiada **Dorota Williams. Nam stylistka opowiada jak układa jej się współpraca z uczestnikami show.

fot.AKPA

– Ta 13. edycja jest dla nas wyjątkowa i na pewno nie jest pechowa. Ponieważ od poprzedniego „Tańca...” minęła dłuższa przerwa, zdążyłam się za programem naprawdę stęsknić. Miałam też czas, by nabrać świeżego spojrzenia. Ta edycja poszła w dużo nowocześniejszym kierunku. Muzyka jest dobierana w sposób nowatorski, innowacyjny, a co za tym idzie, moje kostiumy muszą nadążyć za wyznaczonym rytmem. Staram się by były bardziej nowoczesne i szalone. Wszystko zależy od chęci i otwartości uczestników. Oni dają mi energię do przekraczania pewnych granic – opowiada Dorota Williams.

Stylistka przyznaje, że praca z Nataszą Urbańską układa się bez zarzutu. – Spotkałyśmy się, kiedy Natasza była uczestniczką. Już wtedy dobrze się dogadywałyśmy i tak samo jest teraz. Nie przewidywałam tu żadnych nieporozumień. Mamy podobne poczucie estetyki, więc świetnie nam się współpracuje. Ustaliłyśmy, że fajnie byłoby współpracować tylko z polskimi projektantami, więc miałyśmy już piękne kreacje Macieja Zienia czy Łukasza Jemioła.

dqut7vb

A jak stylistce pracowało się z awangardowym i niepokornym Michałem Szpakiem?
– To była ogromna radość. Michał jest wdzięcznym obiektem do stylizacji. Jest otwarty i kreatywny. On współpracuje, a nie zamyka się na propozycje. Czuć przepływ energii, co dla mnie jest najważniejsze. Z Michałem można było poszaleć – dodaje ze śmiechem Williams.

I przyznaje, że nie z każdym uczestnikiem jest tak łatwo...

– Kilka razy zdarzył mi się dyskomfort, że na coś się zgodziłam, choć mi to nie odpowiadało. Czasem musimy pójść na kompromis, zwłaszcza, że jesteśmy dużą grupą.

fot.newspix.pl

dqut7vb

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz zdjęcia!

Zobacz także:

Kulesza blondynką

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dqut7vb

Podziel się opinią

Share
dqut7vb
dqut7vb