Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": szykuje się zacięta rywalizacja między Zając a Włodarczyk!

Share
"Taniec z gwiazdami": szykuje się zacięta rywalizacja między Zając a Włodarczyk!Źródło: AKPA
d1q17gl

Kolejną gwiazdą, która przyjęła propozycję pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" jest Aneta Zając. Aktorka jest znana nie tylko dzięki serialowi "Pierwsza miłość", ale również z głośnych i publicznych kłótni ze swoim byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem. Para wciąż nie potrafi dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dwójką dzieci i wysokości alimentów. Aneta przeważnie nie komentuje żadnych informacji - w przeciwieństwie do Mikołaja. Aktor jest bardziej wybuchowy i odważnie oskarża byłą ukochaną na swoim profilu na Facebooku. Oliwy do ognia dolewa Agnieszka Włodarczyk, która związała się z Krawczykiem. Gwiazda śmiało mówi to, co myśli na temat zachowania Zając. I nie są to raczej pochlebne słowa. Medialna wojna trwa w najlepsze.

Aby dodatkowo podgrzać i tak gorącą już atmosferę, Polsat złożył Agnieszce propozycję nie do odrzucenia. Aktorce zaproponowano udział w nowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Aga pojawiła się na zdjęciach próbnych, ale trafiła na listę rezerwową. Gdy z programu wycofała się wokalistka Blue Cafe, Agnieszka wróciła do głównego składu uczestników - wyjawiła "Party" osoba pracująca na planie show.

d1q17gl

O wiele więcej emocji wzbudziłoby spotkanie obu pań na parkiecie. Ale przypomnijmy, że obecna partnerka Krawczyka nie mogłaby wziąć udziału w "Tańcu z gwiazdami", ponieważ wystąpiła już w pierwszej edycji programu. Niestety, zajęła przedostatnie miejsce.

- Ona bardzo przeżyła wtedy tę porażkę. Uważała, że potraktowano ją niesprawiedliwie, choć odpadła dlatego, że otrzymała niedostateczną ilość głosów. Jeśli okaże się, że Aneta radzi sobie świetnie, a to jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że cieszy się sympatią widzów, dla Agnieszki może to być ciężki do strawienia cios - zdradził "Faktowi" znajomy Włodarczyk.

Mimo że aktorki powalczą o główną nagrodę w dwóch różnych produkcjach, to zwycięstwo jednej będzie porażką drugiej. Jednak różnica będzie polegała na tym, że według regulaminów, Aneta może odpaść na każdym etapie tanecznej rywalizacji, a pozycja Agnieszki będzie niezagrożona. Z "Twoja twarz brzmi znajomo" nie odpada żadna gwiazda.

Ale to niejedyna sensacyjna wiadomość! Od pewnego czasu mówiło się, że stacji bardzo zależy na uczestnictwie Małgorzaty i Jacka Rozenków. Jak doniósł "Super Express", swój udział w tanecznym show potwierdził właśnie aktor "Barw szczęścia" i współprowadzący "Pytanie na śniadanie". Wiele wskazuje na to, że Jacek zatańczy w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno. Zmagania z walcem, rumbą i salsą mają stać się niejako przepustką do prawdziwego show biznesu, z którego w ostatnim czasie został "wyrzucony". Wszystko przez Perfekcyjną Panią Domu, która zaczęła grać pierwsze skrzypce. I to jej każdy krok jest regularnie opisywany przez kolorowe magazyny. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" sytuacja ulegnie zmianie? To się okaże już za kilka tygodni.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1q17gl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q17gl
d1q17gl