Trwa ładowanie...
d9avafv
d9avafv

To, co się dzieje w ostatnich dniach w związku z „Tańcem z gwiazdami”, woła o pomstę do nieba! Zdezorientowani widzowie nie wiedzą, kto z dawnej ekipy wystąpi w 13. edycji show. Co ze *Skrzynecką, Gąsowskim i jurorami? Atmosfera wokół programu robi się coraz bardziej napięta!*

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Odkąd do mediów przedostała się informacja, że Kasia Skrzynecka wyleciała z programu, co chwila docierają do nas niepokojące wiadomości! Nie wiadomo, czy pozostałe gwiazdy „Tańca z gwiazdami” utrzymają swoje posady!

Sam Zbigniew Wodecki coraz smutniej patrzy na swój los w programie. Ciągła niepewność na pewno nie poprawia jego humoru.
– Na razie nikt do mnie nie dzwonił i nie powiedział, co dalej ze mną będzie. (…) Co się stanie, jeśli nie podpiszą ze mną umowy? Nic, to i tak już za długo trwało... – wyznał na łamach „Faktu” rozgoryczony Wodecki.

Co ważne, posada Piotra Gąsowskiego stała się bardzo atrakcyjnym kąskiem dla dziennikarzy z TVN-u. Podobno sam Olivier Janiak poluje na rolę prowadzącego „Tańca z gwiazdami”! Plotkarskie tabloidy spekulują, że gwiazda „Co za tydzień” jest już znudzona swoją pracą i szuka nowych wyzwań. Ciepłe stanowisko „Gąsa” bardzo by mu odpowiadało…

d9avafv

Co dalej z „Tańcem z gwiazdami”? Czy te zaskakujące zmiany wyjdą programowi na dobre? Widzowie zdążyli już zżyć się z dawną ekipą i tak drastyczne posunięcia mogą ich zniechęcić do oglądania show!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także:

Ikony i demony

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d9avafv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9avafv