Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Rafał Szatan zaśpiewa dla Barbary Kurdej-Szatan

Już tylko kilka dni dzieli nas od finałowego odcinka programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że Rafał Szatan przygotował dla swojej żony romantyczną niespodziankę.

Share
"Taniec z gwiazdami". Rafał Szatan zaśpiewa dla Barbary Kurdej-Szatan
Źródło: SPL/East News
d46fb7e

Już w piątek jubileuszowa dziesiąta edycja programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przejdzie do historii. W finale zmierzą się dwie pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto z nich sięgnie po Kryształową Kulę?

Obie pary zatańczą po trzy tańce: freestyle, taniec przygotowany pod występ na żywo Michała Szpaka oraz Cleo, a także taniec, który najlepiej wspominają uczestnicy.

Okazuje się, że do jednego z występów Basi Kurdej-Szatan utwór zaśpiewa Rafał Szatan, który także był uczestnikiem 10. edycji show. Wykona romantyczny utwór Piotra Cugowskiego "Kto nie kochał".

d46fb7e

Poza tym na parkiecie ponownie pojawią się Akop Szostak, Sandra Kubicka, Monika Miller, Ola Kot czy Magda Bereda. Na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentują również mistrzowie tanga.

Co jeszcze wydarzy się w finale "Tańca z gwiazdami"? Przekonamy się już w piątek! Za kogo trzymacie mocniej kciuki?

d46fb7e

Podziel się opinią

Share
d46fb7e
d46fb7e