Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Rafał Jonkisz zatańczy walca do muzyki z filmu o Harrym Potterze

Share
djou8bw

Już w piątek (29 kwietnia br.), tak jak w poprzedniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", uczestnicy nie zatańczą w parach tylko w trio. To oznacza, że do każdej pary dołączy tancerka lub tancerz. Wiemy, że Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa wystąpią wspólnie z Kamilem Kuroczko (który z Joanną Opozdą odpadł w 4. odcinku).

Dla Mistera Polski, który równolegle z treningami do programu przygotowuje się do egzaminu dojrzałości, będzie to spore wyzwanie. Nie dość, że czekają go aż dwa występy na parkiecie, to jeden z tańców będzie musiał zaprezentować u boku dwóch profesjonalistów. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że cała trójka zatańczy walca wiedeńskiego do muzyki z filmu o Harrym Potterze.

Czy faworytka tej edycji, Elżbieta Romanowska, ma powody do obaw? Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku z programem pożegnał się ulubieniec widzów - Izu Ugonoh, a jego miejsce na podium zdobył właśnie Jonkisz z partnerką.

djou8bw

Jeśli jesteście ciekawi, jak Jonkisz, Żurawlewa i Kuroczko poradzili sobie na treningu jako Harry, Hermiona i Ron, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. WBF/Polsat)
Źródło: (fot. WBF/Polsat)
djou8bw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djou8bw
djou8bw