Trwa ładowanie...
d38j9ho

"Taniec z gwiazdami": Poważny uraz Stefano Terrazzino wyeliminuje Anetę Zając z show?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Poważny uraz Stefano Terrazzino wyeliminuje Anetę Zając z show?
(AKPA)
d38j9ho

Już niemal wszyscy uczestnicy programu borykają się z bolesnymi urazami i dolegliwościami. Ich ciała powoli odmawiają posłuszeństwa, a mięśnie przypominają o nadwyrężeniu. Do grona obolałych dołączył ostatnio Stefano Terrazzino. Media donoszą, że podczas jednej z prób niefortunnie podniósł Anetę Zając. W efekcie poczuł ostre ukłucie w kolanie i upadł na podłogę. Początkowo przeprowadzone badania wykazały, że dalszy udział tancerza w show może być zagrożony.

- To był moment. Badania dały niepokojącą diagnozę: stan zapalny i woda w kolanie. Dalszy udział w show stanął pod znakiem zapytania. Aneta, bardzo zżyta ze Stefano, przy którym czuje się pewnie, nie wyobraża sobie tańczenia z innym partnerem - podał tygodnik "Na żywo".

Czy przez to aktorka będzie musiała pożegnać się z marzeniem o Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami" i ogromnej popularności, którą niewątpliwie przyniosłoby jej zwycięstwo?

d38j9ho

- Rzecz, o której donoszą media, dotyczy małej kontuzji, która przytrafiła się Stefano... dwa tygodnie temu. Jeszcze tydzień temu odczuwał jej skutki, chodziło o ból kolana, ale dziś nie ma po niej śladu. Stefano normalnie wystąpi w piątek z Anetą Zając. Zatańczą rumbę do piosenki "Hello" - zdementował Paweł Czajkowski, specjalista ds. PR w telewizji Polsat.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d38j9ho

Podziel się opinią

Share
d38j9ho
d38j9ho