Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Polsat ujawnił nazwiska jurorów programu

Share
"Taniec z gwiazdami": Polsat ujawnił nazwiska jurorów programu
Źródło: AKPA
d2sd1c1

Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski i Iwona Pavlović będą oceniać taneczne umiejętności gwiazd rywalizujących na parkiecie. Niespodzianki nie ma, bo prasa już wcześniej wskazywała na bardzo prawdopodobną kandydaturę Malitowskiego, który sprawdził się w roli jurora w programie "Tylko taniec. Got to dance", a Beata Tyszkiewicz kilka tygodni temu sama zdradziła, że dostała i przyjęła zaproszenie do programu Polsatu.

- Złożono mi propozycję, wracam do jury. Było już tyle edycji "Tańca", że trudno byłoby teraz znaleźć zupełnie nową ekipę - wyznała w rozmowie z "Faktem".

To jednak nie wszyscy, którzy wystąpią w show. Podobnie jak w poprzednich edycjach i w tej nadchodzącej pojawi się czworo jurorów. Jednak nazwisko ostatniego z nich Nina Terentiew wciąż trzyma w tajemnicy. W rozmowie z serwisem press.pl zdradziła tylko, że będzie to mężczyzna.

d2sd1c1

- Oprócz tych osób będziemy mieli w jury jeszcze pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror.

Kogo mogła mieć na myśli? Jak do tej pory w temacie "Tańca z gwiazdami" wielokrotnie wymieniano Tomasza Karolaka i Andrzeja Grabowskiego.

Będziemy mieli w jury pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror Jak informowały tabloidy, Polsatowi szczególnie zależało na udziale tego ostatniego i to w roli uczestnika. Znany m.in. z roli Ferdka Kiepskiego aktor odrzucił jednak tę propozycję. Według tygodnika "Rewia", głównie z przyczyn zdrowotnych. Czy zgodził się jednak na mniej obciążające organizm stanowisko jurora?
Przekonamy się niebawem.
Emisję tanecznego show, które pojawi się na antenie już w marcu, zaplanowano na piątkowe wieczory.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2sd1c1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sd1c1
d2sd1c1