Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Polsat planuje edycję ''the best of''

Share
"Taniec z gwiazdami": Polsat planuje edycję ''the best of''Źródło: AKPA
d10iiy0

Jak informuje "Fakt", Polsat pracuje nad wyjątkową odsłoną show, w której miałyby wziąć udział najsłynniejsze i najlepsze pary minionych edycji. Emisja planowana jest wstępnie na przyszły rok, ale stacja podobno rozpoczęła już rozmowy z gwiazdami. Niewykluczone, że wystąpią artyści, którzy tańczyli w programie w latach 2005-2011, czyli w czasach, gdy "Taniec z gwiazdami" był emitowany na antenie TVN.

Warto wspomnieć, że i widzów, i uczestników emocjonowały nie tylko imponujące układy choreograficzne, ale to, co działo się za kulisami i pomiędzy uczestnikami. Na treningach i parkiecie wybuchały płomienne romanse, a niektóre z nich przerodziły się w trwałe związki (jak w przypadku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela). Jedną z pamiętnych par tworzyli w drugim sezonie Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak. Mówi się, że to właśnie oni mogą pojawić się w kolejnej edycji show.

- Maserak byłby z pewnością świetnym wabikiem. Wszystko zależy od zgody aktorki, bo tancerz raczej nie miałby nic przeciwko takiemu występowi - powiedział informator tabloidu.

d10iiy0

Niewątpliwie, tacy uczestnicy zapewniliby programowi wysoką oglądalność.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut o wpadkach w programie

d10iiy0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10iiy0
d10iiy0