Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna cieszy się szczególną sympatią Terentiew?

Share
"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna cieszy się szczególną sympatią Terentiew?
Źródło: AKPA
d17fk8p

Choć program na żywo jest najbardziej nieprzewidywalną formą w telewizji, Sykut-Jeżyna lubi ją na tyle, że nie chce rezygnować z roli prowadzącej z powodu ciąży. Co ciekawe, Nina Terentiew po raz pierwszy się na to zgodziła. Wcześniej z tego powodu z pracy w Polsacie w "Jak oni śpiewają" musiała zrezygnować Katarzyna Cichopek. Podobny los spotkał Katarzynę Skrzynecką, gdy program "Taniec z gwiazdami" był jeszcze emitowany w TVN-ie. Sykut postawiła jednak na swoim.

- Ona uprzedziła panią dyrektor o planach macierzyńskich. Mówiła, że w każdej chwili może być w stanie błogosławionym, czym ją wyjątkowo ujęła. Pani Nina lubi, jak się jej okazuje lojalność i szacunek- powiedział "Na Żywo" jeden z pracowników Polsatu.

d17fk8p

W branży mówi się o tym, że utalentowana prezenterka zaprzyjaźniła się z szefową. Nie tylko bardzo dobrze dogadują się w pracy, ale spotykają także prywatnie. Odwiedzają się nawzajem, mogą na siebie liczyć. Pomocą Terentiew służy nieraz także mąż gwiazdy stacji, Piotr Jeżyna.

Nic więc dziwnego, że Paulina Sykut-Jeżyna również może liczyć na przychylność dyrektor programowej. I jak się okazuje, stacja już dopasowała emisję "Tańca z gwiazdami" do terminu narodzin córki prezenterki, który przypada na grudzień. Program ruszy wyjątkowo wcześniej, bo 2 września (a nie jak zazwyczaj od drugiego piątku po wakacjach). Wszystko po to, żeby finał mógł się odbyć jeszcze w listopadzie, a gospodyni show mogła się później skupić wyłącznie na życiu rodzinnym.

Zobacz także: Sykut o ciąży: "Na każdą kobietę przychodzi czas"

d17fk8p

Podziel się opinią

Share
d17fk8p
d17fk8p