Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Ola Kwaśniewska żałuje, że wynegocjowała niskie honorarium

"Taniec z gwiazdami": Ola Kwaśniewska żałuje, że wynegocjowała niskie honorariumŹródło: AKPA
duq2xhb
duq2xhb

Jaka mówi stare powiedzenie mądry Polak po szkodzie. Pod tym porzekadłem podpisuje się Aleksandra Kwaśniewska, która przyznała, że podczas udziału w ”Tańcu z gwiazdami” zarobiła zdecydowanie za mało. Ile dokładnie? Rozczarowanie Kwaśniewskiej dotyczy kwoty 80 tys. złotych.

W jednym z wywiadów córka byłego prezydenta przyznała, że gdyby negocjowała swój występ teraz, postawiłaby produkcji tanecznego show większe wymagania finansowe.

Jak wyjaśniła Kwaśniewska, kilka lat temu nie miała jednak pojęcia, że za popisy w ”Tańcu z gwiazdami” będzie dostawać jakiekolwiek pieniądze"
- W ogóle mi do głowy nie przyszło, że za to dostaje się pieniądze, więc w ogóle nie negocjowałam i tak naprawdę przejechałam się na tym. Myślę, że mogłam dużo lepiej się wyposażyć podczas tego programu - bez pardonu wypaliła młoda Kwaśniewska.

duq2xhb

Waszym zdaniem Aleksandra Kwaśniewska była warta większych pieniędzy?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

duq2xhb

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

duq2xhb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duq2xhb