Trwa ładowanie...
d2hf6cs

"Taniec z gwiazdami": Odpadła Dominika Gwit. Nareszcie?

Aktorka miała być ponoć "czarnym koniem" tej edycji, ostatecznie jednak okazało się, że wielu widzów po prostu irytuje...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Taniec z gwiazdami": Odpadła Dominika Gwit. Nareszcie?
(ONS.pl)
d2hf6cs

Wczorajszy ćwierćfinał siódmej polsatowskiej i dwudziestej w ogóle edycji "Tańca z gwiazdami" przyniósł, oczywiście, wiele emocji, wzruszeń i osobistych występów. O awans do półfinału walczyły już tylko cztery pary: Natalia Szroeder i Jan Kliment, Marcin Korcz i Wiktoria Omyła, Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino oraz* Dominika Gwit* i Żora Korolyov.

Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się młoda piosenkarka wraz z nieco starszym Czechem. Ich taniec współczesny zachwycił wszystkich jurorów, łącznie z Andrzejem Grabowskim, który przyznał, że nie jest on jego ulubioną dziedziną. Tym razem chciałabym powiedzieć coś o tobie, Natalio. Jesteś jedną z niewielu gwiazd, która jest, jaka jest. Jesteś absolutnie autentyczna - komplementowała Iwona Pavlović. Wtórowała jej Beata Tyszkiewicz: Kiedy obserwuję, jak pani tańczy, mam wrażenie, że pani tańczy po prostu od serca.

Miss Świata Głuchoniemych Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino również wybrali taniec współczesny i również w ich przypadku zachwytom nie było końca._ To było bardzo emocjonalnie nasycone, ruchy nie były monotonne, bardzo fajnie prowadziłaś impulsy ze swojego ciała. Niektóre osoby są stworzone do tego, żeby być na scenie. Ty właśnie jesteś taka_ - tłumaczył Michał Malitowski. Iwonie podobało się tak bardzo, że aż "nie mogła oddychać i łzy napływały jej do oczu"... Parze udało się zdobyć komplet 40 punktów.

d2hf6cs

Dominika Gwit i Żora Korolyov wybrali z kolei jive'a, którego aktorka zadedykowała swojemu partnerowi, Wojtkowi Dunaszewskiemu, który jest montażystą filmowym. Towarzyszy jej w każdym odcinku, kibicując na widowni. Niestety, chociaż komentarze jurorów były przychylne - Malitowski chwalił "feeling" Dominiki, Grabowski doceniał, że "dała z siebie wszystko" - ostatecznie ich występ oceniono na zaledwie 29 punktów. Nieco lepiej poradzili sobie Marcin Korcz i Wiktoria Omyła w walcu angielskim, który aktor zadedykował swojej ukochanej babci - "za jej radość życia i za złote serce". Realizator po raz pierwszy pokazał też jego dziewczynę, Karolinę.

Między pierwszą a drugą częścią show Polsat zaplanował dość oryginalny przerywnik, w którym każdy uczestnik wybierał sobie tanecznego partnera z widowni i improwizował z nim na parkiecie. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Omyła, która wywalczyła w ten sposób dla siebie i Korcza dwa dodatkowe punkty.

Druga runda zaczęła się od jive'a Natalii i Jana... do jej własnej piosenki pt. "Lustra". Malitowski okrzyknął nogi piosenkarki mianem "magii". Michał słusznie zauważył, że pracowały u pani dwie nogi - dodał jak zawsze fachowo Grabowski. Drugim tańcem Iwony i Stefano była cha-cha. Tyszkiewicz znów wyrwała się dość niefortunna uwaga: Jak doskonale słucha pani Stefano, nie słysząc. Dominika i Żora zdecydowali się na sambę, która wyjątkowo przypadła do gustu Iwonie. Gratuluję pomysłu, ponieważ wprowadziliście nas w fajny sportowy nastrój - komplementowała. Tańczą twoje ręce, nogi, ale nie tańczy twój środek ciała.

Odcinek zamknęli Michał i Wiktoria tangiem do przeboju Agnieszki Chylińskiej "Królowa łez". Nie trzeba chyba dodawać, jak źle brzmiał ten utwór w wykonaniu orkiestry z programu… W każdym razie taniec sam taniec bardzo spodobał się jurorom. Jestem tak pozytywnie rozczarowałeś tak dziwnym i innym tańcem. Było to ciekawe, nowatorskie - mówiła Pavlović. Bardzo pięknie oddałeś charakter muzyki. Brawo! Malitowski dodał, że widać, iż aktor "pracuje nad stylem".

d2hf6cs

Z programem ostatecznie pożegnała się Dominika Gwit - która, zdaniem wielu widzów, zmęczonych jej medialną nad-aktywnością i nieco nachalną promocją ze strony Polsatu - powinna odpaść już dawno.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2hf6cs

Podziel się opinią

Share
d2hf6cs
d2hf6cs