Rozrywka„Taniec z gwiazdami” odcinek 3 – czas na salsę i rumbę! Zobacz, co wydarzy się na parkiecie!

„Taniec z gwiazdami” odcinek 3 – czas na salsę i rumbę! Zobacz, co wydarzy się na parkiecie!

„Taniec z gwiazdami” odcinek 3 – czas na salsę i rumbę! Zobacz, co wydarzy się na parkiecie!
Źródło zdjęć: © ONS.pl

16.09.2016 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już dziś wieczorem zobaczymy trzeci odcinek programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tym razem uczestnicy show zaprezentują się jurorom w niezwykle gorących rytmach! Walczące o Kryształową Kulę pary zatańczą m.in. salsę oraz rumbę. Tradycyjnie nie zabraknie specjalnych gości! Kto pojawi się w programie? Którzy uczestnicy zrobią największe wrażenie na jury? Zobacz krótką zapowiedź trzeciego odcinka „Tańca z gwiazdami”!

Przed tygodniem „Taniec z gwiazdami” opuścili Karolina Gorczyca i Żora Korolyov. Para zaprezentowała temperamentną cha-chę, za którą otrzymała łącznie 26 punktów. W ostatnim odcinku jury nie szczędziło uczestnikom słów krytyki. Oberwało się m.in. Sławomirowi Zapale oraz Magdalenie Molędzie, których walc wiedeński został określony przez Michała Malitowskiego jako „najgorszy w tym programie”. Wszystkie taneczne grzechy muzyka zostały jednak wybaczone, ponieważ trzy godziny przez emisją odcinka po raz pierwszy został ojcem! Najlepiej spośród wszystkich par zaprezentowali się Olga Kalicka i Rafał Maserak. Duet ten zatańczył zmysłowy jazz do utworu „All of Me”, za który otrzymał 37 punktów. Co tym razem czeka na uczestników show?

„Taniec z gwiazdami” odcinek 3 – zapowiedź odcinka

W trzeciej odsłonie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” uczestnicy show pożegnają się z latem. Pary zaprezentują układy oparte na niezwykle gorących rytmach. Widzowie zobaczą dziś wieczorem m.in. zmysłową rumbę, słoneczną salsę oraz cha-chę. O odpowiednia atmosferę zadba także orkiestra kierowana przez Tomasza Szymusia. Gwiazdy będą bowiem tańczyć do takich przebojów jak „La isla bonita” Madonny oraz „Waka waka” Shakiry. Wiadomo również, kto będzie gościem specjalnym dzisiejszego odcinka. Na parkiecie pojawi się Rafał Brzozowski, który wykona swój największy przebój – „Tak blisko”. W trakcie występu artysty sambę zatańczą Walerija Żuralewska i Kamil Mokrzycki.

Jak tym razem zaprezentują się uczestnicy? W opublikowanych w sieci zapowiedziach trzeciego odcinka widać, że każda z par wylewała na treningach siódme poty. Wszystko po to, by jak najlepiej wypaść dzisiejszego wieczoru.

Ten program to nie są wakacje – przekonuje Misheel Jargalsaikhan.

Komu uda się pozytywnie zaskoczyć jury? Która para zdobędzie najwięcej punktów? Z kim widzowie będą musieli się pożegnać po dzisiejszym odcinku? Odpowiedź poznamy niebawem!

„Taniec z gwiazdami” odcinek 3 – kiedy emisja? Gdzie oglądać?

Trzeci odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” rozpocznie się o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Wszystkie epizody programu można obejrzeć online na oficjalnej stronie internetowej programu oraz na platformie Ipla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także