Trwa ładowanie...
d2f2q14

"Taniec z gwiazdami": Nina Tyrka odeszła z programu przez Agustina Egurrolę?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Nina Tyrka odeszła z programu przez Agustina Egurrolę?
(AKPA)
d2f2q14

Kilka tygodni temu Kamil Kuroczko poinformował, że kończy swoją współpracę z Polsatem i ich flagową produkcją "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W ślad za nim poszły Agnieszka Kaczorowska oraz Nina Tyrka. Gdy tylko wieść o rozstaniu byłej partnerki Agustina Egurroli z produkcją dotarła do mediów, pojawiły się głosy, że to właśnie choreograf stoi za tą decyzją.

Potwierdzeniem tej teorii miał być fakt, że związek tych dwoje rozpadł się zaledwie rok temu, a pozbycie się tancerki z show Polsatu miało być dla niej rodzajem kary. Ponoć szala goryczy przelała się, gdy Tyrka udzieliła wywiadu tygodnikowi "Twoje imperium". Tancerka złośliwie skomentowała wówczas na łamach gazety nowy związek Egurroli z 26-letnią uczestniczką "You Can Dance".

- Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał - powiedziała bez skrupułów.

d2f2q14

Czy rzeczywiście choreograf postanowił odegrać się na byłej ukochanej i pozbawić ją pracy? Tyrka długo milczała i nie komentowała tego tematu. Teraz, gdy krzywdzące plotki zaczęły przybierać na sile, zabrała głos w sprawie.

- To nie jest żadna kara. Zrezygnowałam z programu, bo mam inne plany zawodowe. Taka była moja decyzja. Na razie nie chcę jeszcze zdradzać, co będę robiła, żeby nie zapeszać. Wszystko okaże się we wrześniu - wyjaśniła w "Na Żywo".

Tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny

Zobacz także: #gwiazdy: Nina Tyrka i Agustin Egurrola wrócą do siebie?

d2f2q14

Podziel się opinią

Share
d2f2q14
d2f2q14