Rozrywka"Taniec z gwiazdami": Nikt nie rozmawia z Józefowiczem

"Taniec z gwiazdami": Nikt nie rozmawia z Józefowiczem

"Taniec z gwiazdami": Nikt nie rozmawia z Józefowiczem
Źródło zdjęć: © newspix.pl

29.09.2011 11:53, aktual.: 25.11.2013 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Sytuacja na planie tanecznego show robi się coraz bardziej gęsta. *Janusz Józefowicz (52 l.) może przed kamerami wygląda na osobę nieco bardziej pokorną, ale jak twierdzą nasi informatorzy, wcale nie poprawił swych relacji z innymi jurorami.*

Wciąż pozostawiają one sporo do życzenia, a według naszych informacji, z choreografem na planie programu nikt już nie rozmawia...

Niespełna tydzień temu w jednej z telewizji śniadaniowych Józefowicz i Iwona Pavlović (49 l.) z uśmiechem na ustach zapewniali widzów o wzajemnej sympatii pomiędzy jurorami i twierdzili, że wszelkie spory pomiędzy nimi to zwykła wymiana poglądów. Tymczasem – jak twierdzi nasze źródło – twórca kultowego musicalu „Metro” zdążył już pokłócić się nie tylko z Piotrem Gąsowskim (47 l.) i „Czarną Mambą”, ale napięte relacje ma również z innymi osobami pracującymi przy show.

– Jurorzy w ogóle z nim nie rozmawiają. Atmosfera w programie jest bardzo napięta – mówi nasz informator. – Produkcja stara się trzymać rękę na pulsie i jedynie główna producentka, i to tylko w razie potrzeby, rozmawia z „Józkiem”. To już nie jest ten sam program – dodaje osoba z produkcji show.

Nie wróży to najlepiej. Tym bardziej, że przed twórcami programu jeszcze dziesięć odcinków, podczas których będą zdani na humory Józefowicza.
– Nie sądzę, żebyśmy zobaczyli jury w tym składzie w kolejnej edycji – mówi nasz informator. – Nikt już nie wierzy, że Janusz może się zmienić – dodaje ze smutkiem.

Obraz
© (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także