Rozrywka"Taniec z gwiazdami": Natasza Urbańska marzy o dalszych edycjach programu?!

"Taniec z gwiazdami": Natasza Urbańska marzy o dalszych edycjach programu?!

"Taniec z gwiazdami": Natasza Urbańska marzy o dalszych edycjach programu?!
Źródło zdjęć: © AKPA

11.10.2011 13:07, aktual.: 25.11.2013 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*Natasza Urbańska wie, że jej prowadzenie "Tańca z gwiazdami" pozostawia wiele do życzenia, ale niestety jest też przekonana, że gorszy czas ma już za sobą i teraz jest świetną prowadzącą. Otóż śpieszymy donieść, że jej konferansjerka jest tragiczna i praktycznie nie widzimy żadnej poprawy!*

Natasza Urbańska w każdym odcinku mówi w zwolnionym tempie i sama siebie pogrąża - zalicza mnóstwo wpadek i... głośno je komentuje!
- Zapomniałam powiedzieć, że po programie będą kulisy... no i zapomniałam o naszych jurorach... - ciągle czegoś zapomina i niepotrzebnie informuje o tym widzów.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że prowadząca wierzy w swoje możliwości i planuje związać się z "Tańcem z gwiazdami" na dłużej. O swoich planach i wrażeniach z programu opowiedziała magazynowi "Flesz":

- Wiem, że moje początki w programie były trudne, ale teraz jest już lepiej. Pomogła mi bardzo ekipa show. Zresztą mnie niepowodzenia zawsze mobilizują do jeszcze większej pracy. Prowadzenie programu to dla mnie coś zupełnie nowego, ale bardzo mi się podoba.

Na pytanie, czy chciałaby dalej prowadzić show, odpowiedziała, że zdecydowanie tak! Cóż, jakoś to przeżyjemy. Chyba.

Obraz
© (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także