Trwa ładowanie...
dl1b7oz

"Taniec z gwiazdami": mówiono o udziale Roksany Węgiel. "To dla niej za wcześnie"

Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" nabiera kształtów. Z medialnych doniesień wynikało, że wśród nowych uczestników brana pod uwagę jest Roksana Węgiel. Pomysł jednak nie przeszedł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ma 14 lat
Roksana Węgiel ma 14 lat (ONS.pl)
dl1b7oz

„Taniec z gwiazdami” wciąż cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem widzów, że Polsat zdecydował o realizacji kolejnej edycji programu. Produkcja odsłoniła już karty i wiemy, kto w niej wystąpi. Wiadomo już, że na parkiecie zmierzą się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Monika Miller, Damian Kordas, Adam Małczyk i Joanna Lazer.

Jak się okazuje, stacji zależało na tym, żeby wśród uczestników znalazła się Roksana Wegiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior. Młoda wokalistka jednak nie wystąpi. Jak się okazało, choć Polsat podchodził do pomysłu entuzjastycznie, rodzice piosenkarki zdecydowanie mniej.

Trudno się dziwić. Intensywne przygotowania i treningi do programu, a także występy w piątkowe wieczory mogłyby kolidować ze szkołą i innymi obowiązkami. Ponadto udział w programie to często stres związany z występami na żywo i wystawianie się na hejt widzów, o czym przekonało się już wielu uczestników poprzednich edycji. Byłaby to też więc cotygodniowa, niezbyt wskazana dawka emocji dla tak młodej osoby.

dl1b7oz

- Polsat bardzo starał się o Roksanę. Wszyscy widzą, że wzbudza ogromne zainteresowanie, jest kochana przez fanów i w końcu wygrała Eurowizję Junior. Niestety, to za wcześnie dla 14-letniej dziewczyny – powiedziała „Party” osoba związana z programem.

Pozostaje więc czekać na taneczne zmagania innych uczestników, a Roksanie życzyć powodzenia jej kolejnych planów. Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami"?

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz