Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Marcela Leszczak marzy o udziale w programie. Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski pojawili się na widowni półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Za kulisami zdradzili, że marzeniem Leszczak jest udział show Polsatu. Być może produkcja już złożyła jej propozycję.

Share
"Taniec z gwiazdami". Marcela Leszczak marzy o udziale w programie. Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji?
Źródło: ONS.pl
d1onm9g

Marcela Leszczak, modelka i popularna uczestniczka 3. edycji programu "Top Model", ostatnio coraz częściej pokazuje się publicznie. Nieodłącznie towarzyszy jej partner Misiek Koterski, z którym jest związana od stycznia 2017 roku. Para zaręczyła się po niespełna miesiącu znajomości. Dziś mają prawie dwuletniego syna Fryderyka.

Leszczak i Koterski pojawili się na widowni emocjonującego półfinału "Tańca z gwiazdami". Aktor brał już udział w telewizyjnym show, dlatego dobrze wiedział, co przeżywają uczestnicy. Tańczył z Janją Lesar i zajął 8. miejsce. W rozmowie za kulisami zdradził, że Marcela Leszczak chciałaby spróbować swoich sił na parkiecie. Czy produkcja programu weźmie to pod uwagę?

Przypomnijmy, że o Kryształową Kulę w ciągu kilkunastu lat emisji "Tańca z gwiazdami" walczyła już niejedna modelka. Do 8. edycji zaproszona została Renata Kaczoruk. W edycji 9. natomiast mogliśmy oglądać Annę Jagodzińską. Obydwie występowały w parze z Michałem Jeziorowskim.

d1onm9g

Podziel się opinią

Share
d1onm9g
d1onm9g