Trwa ładowanie...
d88hb6z

"Taniec z gwiazdami": Magdalena Soszyńska rozwiodła się z mężem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Magdalena Soszyńska rozwiodła się z mężem
(AKPA)
d88hb6z

Jakiś czas temu Magdalena Soszyńska przyznała, że rezygnuje z dalszego udziału w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Przypomnijmy, że ulubienica widzów wystąpiła aż w 16 edycjach show, a na parkiecie można ją było zobaczyć m.in. z Andrzejem Nejmanem, Mariuszem Pudzianowskim, Andrzejem Gołotą, Jackiem Rozenkiem, Janem Melą oraz Sławomirem Uniatowskim.

- Kochani, to już tak oficjalnie... Rzeczywiście żegnam się z TzG.. To był cudowny czas, poznałam wielu wspaniałych ludków, miałam to szczęście i możliwość zatańczyć z niesamowitymi chłopakami.. Wszystkich ich z całego serducha uwielbiam!! Teraz bardzo ważny dla mnie czas.. Czas wielu zmian.. I choć zmiany nigdy nie są komfortowe, to są bardzo potrzebne i to one rozwijają człowieka najbardziej.. Spełniam właśnie swoje marzenie o własnej szkole tańca.. Przeprowadzam się nad morze i czuję się naprawdę szczęśliwa.. Czuje ze to jest naprawdę wyjątkowy czas.. Bo masz tyle na ile się odważysz - napisała na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Wiemy już, że szkoła tańca Soszyńskiej powstaje w jednej z nowych galerii handlowych w Gdańsku. Oficjalne otwarcie placówki zaplanowane jest na 21 października br.

d88hb6z

Warto przy okazji dodać, że rezygnacja z "Tańca z gwiazdami" nie jest jedynym rozstaniem w życiu Soszyńskiej. Jak donoszą "Gwiazdy", tancerka po 9 latach małżeństwa postanowiła rozwieść się z mężem, Pawłem Michno. Para w 2009 roku doczekała się syna Juliana.

- Poczułam, że to jest najlepszy dla mnie czas na zmiany. Robię rewolucję w swoim życiu. Zmiany w życiu prywatnym nie były bez znaczenia - podsumowała w tabloidzie.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o odejściu z show-biznesu

<td bgcolor="#ffffff" id="podpis" (fot. AKPA)

d88hb6z

Podziel się opinią

Share

d88hb6z

d88hb6z