Trwa ładowanie...
d3cq49z

"Taniec z gwiazdami": Maciej Orłoś odrzucił propozycję występu. Podał powód

Maciej Orłoś dostał propozycję występu w programie "Taniec z gwiazdami". Były dziennikarz TVP ostatecznie jej nie przyjął. Co ciekawe, udział proponowano mu więcej niż jeden raz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Orłoś nie dał się przekonać do występu w "Tańcu z gwiazdami"
Maciej Orłoś nie dał się przekonać do występu w "Tańcu z gwiazdami" (ONS.pl)
d3cq49z

Maciej Orłoś od 3 lat nie pracuje w TVP. Dzięki temu swobodnie może pokazywać się w spotach reklamowych oraz brać udział w programach rozrywkowych. Mimo to rzadko korzysta z oferowanych mu propozycji. Wyjawił, że odrzucił możliwość występu w show Polsatu "Taniec z gwiazdami".

ZOBACZ TEŻ: Orłoś chwali się luksusem: "Nie zakładam garnituru tańszego niż za 2 tysiące złotych!"

- Proponowano mi udział w "Tańcu z gwiazdami" i to nie raz, ale to nie dla mnie. Nie ma chyba takich pieniędzy, które by mnie do tego przekonały - powiedział w rozmowie z portalem plejada.pl.

d3cq49z

Orłoś nie wykluczył powrotu do informacji. Jednak nie zdradził, jak wyglądałby program z jego udziałem. - Wszystko zależy od tego, co to miałoby być. "Teleexpress" też był programem informacyjnym, ale nieco innym od reszty. Mimo że spędziłem tam tak wiele lat, nigdy się nie nudziłem i nigdy nie poczułem zawodowego wypalenia - stwierdził.

Dziennikarz jednak nie chce wracać do przedstawiania suchych newsów. - Newsy mi się znudziły, zaczęły mnie mierzwić, są dla mnie jałowe. Oczywiście, jeśli ktoś interesuje się polityką, to chce wiedzieć, co się dzieje w kraju i na świecie. Rozumiem to. Ale proszę mi powiedzieć, co dla mnie oznacza news pod tytułem "Ciężarówka wpadła pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe"? To po prostu przykre, niefortunne zdarzenie, do którego nie powinno dojść. I tyle. A słuchając kilkunastu tego typu informacji każdego dnia, infekujemy się złą energią - mówił.

d3cq49z

Podziel się opinią

Share
d3cq49z
d3cq49z