Trwa ładowanie...
d2edkiz
d2edkiz

*Kasia Zielińska postanowiła umocnić swoją pozycję w show-biznesie i rozpoczęła romans z "Tańcem z gwiazdami", choć oficjalnie jest związana z Telewizją Polską. Wydawało się, że atrakcyjna aktorka ma największe szanse dotrzeć aż do finału, ale w międzyczasie okazało się, że w tanecznym show ma poważną konkurencję... Kogo takiego?*

Kasia Zielińska już na "dzień dobry" ma zapewnione głosy widzów, którzy kibicują popularnej aktorce. Jednak jeżeli na parkiecie nie będzie sobie dawała rady, to prędzej czy później straci ich poparcie. A konkurencja nie śpi!

- Kasia tańczyła sztywno, miała problemy z koordynacją ruchów, gubiła krok – doniosła "Rewii" osoba z produkcji "Tańca z gwiazdami".

Co więcej, to właśnie Kasia Zielińska zarabia jedną z najwyższych stawek w show! Ile? Za jeden odcinek dostaje 10 tysięcy złotych, natomiast Katarzyna Pakosińska "jedynie" 6 tys. zł. A do tego świetnie tańczy!

d2edkiz

- Potrafi wytworzyć wokół siebie magiczną atmosferę. Jej partner Stefano Terrazzino jest nią oczarowany. Kasia szybko zjednuje sobie ludzi, a to w tym programie jest kluczowe - powiedział informator.

Czy to oznacza, że producenci z TVN-u docenią Pakosińską, która również walczy o "życie medialne" w tanecznym show? Komu bardziej kibicujecie?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2edkiz

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2edkiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edkiz