Rozrywka"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w 9. odcinku?

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w 9. odcinku?

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w 9. odcinku?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

03.05.2019 22:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziewiąty odcinek "Tańca z gwiazdami" był pełen emocji. W tym tygodniu z programu niespodziewanie odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentova, którzy w strefie zagrożenia byli aż sześć razy.

W 9. odcinku "Tańca z gwiazdami", czyli w ćwierćfinale, odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentova. Zadecydowali o tym jurorzy, którzy nie ocenili występu pary najlepiej, i widzowie - ich zadaniem było wysyłanie SMS-ów na parę, której kibicowali, i którą chcieli nadal oglądać w programie. Niestety, Jakub Kucner i Lenka Klimentova otrzymali za małe wsparcie głosujących, by utrzymać się w "Tańcu z gwiazdami".

Para odpadła, chociaż nie dostała od sędziów najmniej punktów. Taneczny duet otrzymał bowiem ich 41 (mniej, bo 38, mieli Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka). Na pierwszym miejscu byli Joanna Mazur i Jan Kliment (58 punktów). Tuż za nimi uplasowali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak (55 punktów).

Wszystkie pary, które do tej pory odpadły, pojawią się jeszcze w odcinku finałowym. Kto według was zdobędzie Kryształową Kulę i wygra 9. edycję "Tańca z gwiazdami"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także