ycipk-2sl0sr

"Taniec z gwiazdami": Kamila Szczawińska zatańczy z Maserakiem?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Kamila Szczawińska zatańczy z Maserakiem?
(AKPA)
ycipk-2sl0sr

Wszystko wskazuje na to, że partnerem modelki zostanie Rafał Maserak. Skąd taka decyzja? Otóż, jak podają statystyki, tancerz doprowadził do finału najwięcej uczestniczek (sam wziął udział już w trzynastu sezonach show). Na jego korzyść przemawia również fakt, że ma już doświadczenie z przygotowaniem do programu pięknych i wyższych od niego modelek. Przypomnijmy, że w ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" z Marceliną Zawadzką zajął trzecie miejsce, choć początkowo wiele osób nie dawało tej parze żadnych szans. Czy w duecie z Kamilą Szczawińską dostanie się do finału, a w rezultacie sięgnie po Kryształową Kulę?

Warto wspomnieć, że modelka od jakiegoś czasu trenuje pole dance, czyli taniec na rurze. Ta forma aktywności pozwoliła jej nie tylko wrócić do zgrabnej sylwetki po urodzeniu dwójki dzieci. Teraz może dać jej przewagę nad innymi uczestniczkami, które do tej pory nie miały nic wspólnego z tańcem. Tym, jak bardzo jest wygimnastykowana i gibka, często chwali się na Instagramie.

- Świat mody jest bezwzględny i brutalny, muszę wyglądać tak, jakbym tych dzieci nie rodziła - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

ycipk-2sl0sr

31-letnia modelka pracowała m.in. dla takich domów mody i projektantów jak: Valentino, Giorgio Armani, Gucci, Chanel i Yves Saint Laurent. W latach 2007-2013 zawiesiła międzynarodową karierę na rzecz życia rodzinnego, a od niedawna znów pojawia się na polskich wybiegach. Myślicie, że ma szansę podbić świat tańca?

(fot. Instagram)
Podziel się
(fot. AKPA)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sl0sr

ycipk-2sl0sr
ycipk-2sl0sr