Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Kamila Szczawińska odpadła z programu

"Taniec z gwiazdami": Kamila Szczawińska odpadła z programuŹródło: AKPA
d41l2an
d41l2an

Zgodnie z założeniem Polsatu, program jest hitem stacji i bije na głowę rywali. Taneczne show gromadzi przed telewizorami średnio 3,38 mln widzów i niezmiennie pozostaje liderem wieczornego pasma!

A co wydarzyło się ostatnio na ekranie? W kolejnym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie zabrakło wymagających choreografii, skomplikowanych figur, ducha rywalizacji, łez szczęścia i wybuchów radości.

Gdy każda gwiazda zaprezentowała się na parkiecie, stało się jasne, że na prowadzenie ponownie wysunęła się Tatiana Okupnik w parze z Tomaszem Barańskim. Według jurorów, tuż za nimi uplasowali się Julia Pogrebińska oraz Rafał Maserak, którzy od początku depczą faworytom po piętach. Ostatnie miejsce nieoczekiwanie zajęła Kamila Szczawińska z partnerującym jej Robertem Kochankiem.

d41l2an

A jak taneczne popisy ocenili widzowie? Tym razem okazało się, że im również najmniej przypadł do gustu występ, który spotkał się z najostrzejszą krytyką ekspertów. W rezultacie Kamila Szczawińska i Robert Kochanek musieli pożegnać się z show Polsatu.

- Od pierwszego odcinka miałam przygotowaną mowę pożegnalną, więc i tak się cieszę, że doszłam do czwartego odcinka. Jest to dla mnie duży szok. Na pewno mój wzrost i moje warunki są trudne, jeżeli chodzi o taniec. Cieszę się i uważam, że dzisiaj zatańczyłam fajnie, bardzo dobrze czułam się w tym tańcu. Żałuję jedynie, że nie dotrwałam do mojej ukochanej samby - powiedziała na koniec top modelka.

d41l2an
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41l2an