Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Kamil Durczok zatańczy w programie?

"Taniec z gwiazdami": Kamil Durczok zatańczy w programie?Źródło: AKPA
d155ypa
d155ypa

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że już wkrótce na antenie TVN powróci, uwielbiany przez widzów, "Taniec z gwiazdami". Jak przyznał Edward Miszczak podczas konferencji ramówkowej stacji, trwa kompletowanie uczestników do programu. Czy wśród nich zobaczymy Kamila Durczoka?

  1. edycja tanecznego show najprawdopodobniej pojawi się na antenie wiosną 2014 roku. Na razie wiadomo, że trwają castingi na tancerzy i wśród gwiazd. Jak na propozycję zatańczenia w programie zareagował Kamil Durczok?

- Nie lubię, nie potrafię tańczyć i pewnie jedno z drugim silnie się wiąże. Mam takie nieodparte wrażenie, że facet, który tańczy bardzo często wygląda groteskowo. (...) Edward Miszczak kiedyś powiedział, że w ostatniej edycji zatańczy Durczok. Wtedy powiedziałem: jeśli z Miszczakiem, to wtedy nie ma problemu - śmiał się dziennikarz.

d155ypa

- To nie jest mój rodzaj aktywności. Poza tym myślę, że jak ktoś się zajmuje polityką, to pląsanie nóżką nie jest czymś, czym powinien co niedziela zawracać głowę kilku milionom Polaków oglądających, ten skądinąd, świetny program. (...)To nie jest moja bajka - dodał.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d155ypa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d155ypa