Trwa ładowanie...
dfqm1my

"Taniec z gwiazdami": Kamil Durczok zatańczy w programie?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Kamil Durczok zatańczy w programie?
(AKPA)
dfqm1my

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że już wkrótce na antenie TVN powróci, uwielbiany przez widzów, "Taniec z gwiazdami". Jak przyznał Edward Miszczak podczas konferencji ramówkowej stacji, trwa kompletowanie uczestników do programu. Czy wśród nich zobaczymy Kamila Durczoka?

14. edycja tanecznego show najprawdopodobniej pojawi się na antenie wiosną 2014 roku. Na razie wiadomo, że trwają castingi na tancerzy i wśród gwiazd. Jak na propozycję zatańczenia w programie zareagował Kamil Durczok?

- Nie lubię, nie potrafię tańczyć i pewnie jedno z drugim silnie się wiąże. Mam takie nieodparte wrażenie, że facet, który tańczy bardzo często wygląda groteskowo. (...) Edward Miszczak kiedyś powiedział, że w ostatniej edycji zatańczy Durczok. Wtedy powiedziałem: jeśli z Miszczakiem, to wtedy nie ma problemu - śmiał się dziennikarz.

dfqm1my

- To nie jest mój rodzaj aktywności. Poza tym myślę, że jak ktoś się zajmuje polityką, to pląsanie nóżką nie jest czymś, czym powinien co niedziela zawracać głowę kilku milionom Polaków oglądających, ten skądinąd, świetny program. (...)To nie jest moja bajka - dodał.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my