"Taniec z gwiazdami": Justyna Żyła komentuje udział w tanecznym show

"Taniec z gwiazdami": Justyna Żyła komentuje udział w tanecznym show
Źródło zdjęć: © East News | East News

01.04.2019 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od samego początku było wiadomo, że Justyna Żyła sporo namiesza w "Tańcu z gwiazdami". I tak też było. Kilka dni po tym jak odpadła z programu, komentuje udział w show. Dla niej to nauka na całe życie.

Pierwszy występ Justyny Żyly nazywany był "najgorszym debiutem w historii programu". Jedyne 8 punktów, totalny paraliż ciała i Tomasz Barański, który robił wszystko by uratowac byłą żonę skoczka. Bezskutecznie.

Przygoda Żyły i Barańskiego w miniony piątek dobiegła końca. Niestety sympatia widzów to nie wszystko. Zdaje się, że liczą się również umiejętności taneczne.

Justyna Żyła odniosła się do udziału w programu i napisała obszerny post na Instagramie.

"'Taniec z gwiazdami' to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, że mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi oraz za wsparcie wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za wasze głosy" - napisała na instagramowym profilu.

Żyła w show Polsatu przechodzi do historii. Komu kibicujecie w tej edycji?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także