"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Komentarz po porażce w 5. odcinku

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Komentarz po porażce w 5. odcinku
Źródło zdjęć: © SPL/East News | East News
Tatiana Naklicka

29.03.2019 22:58, aktual.: 01.04.2019 08:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć Justyna Żyła i Tomasz Barański odpadli w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami", pozostają w dobrych humorach. Jak Żyła skomentowała porażkę?

Bajkowy odcinek "Tańca z gwiazdami" miał nieszczęśliwe zakończenie w przypadku Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego, którzy pożegnali się z popularnym telewizyjnym show. Odpadli jako 5. para, co i tak można nazwać dużym sukcesem, ponieważ praktycznie w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami" byli zagrożeni.

Po zakończeniu show Justyna Żyła powiedziała, że będzie miała same pozytywne wspomnienia. Nie chciała jednak skomentować pytania dotyczącego hejterów i negatywnych komentarzy pojawiających się w Internecie. Głos oddała Tomaszowi, który również wymijająco odpowiedział na pytanie. Ze śmiechem zwrócił uwagę na to, że może spaść popularność programu. Trzeba przyznać, że ma rację. Na kogo będzie wylewała się fala hejtu i krytyki, po tym jak Justyna odpadła z "Tańca z gwiazdami"?

Liczymy na to, że najlepiej tańczące pary wybiją się umiejętnościami, choć o talencie Joanny Mazur czy Macademian Girl w "Tańcu z gwiazdami" nikogo nie trzeba przekonywać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także