Rozrywka"Taniec z gwiazdami": Julia Pogrebińska odpadła tuż przed finałem!

"Taniec z gwiazdami": Julia Pogrebińska odpadła tuż przed finałem!

"Taniec z gwiazdami": Julia Pogrebińska odpadła tuż przed finałem!
Źródło zdjęć: © AKPA

15.05.2015 19:20, aktual.: 15.05.2015 22:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami emocjonujący półfinał "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Co wydarzyło się w odcinku? Wszyscy uczestnicy musieli zaprezentować się w trzech tańcach. Pierwszym był turniejowy: standardowy, latynoamerykański lub współczesny. Dwa kolejne nigdy wcześniej nie pojawiły się w show: improwizacja do kilkukrotnie zmieniającej się podczas występu muzyki oraz taniec z dodatkowym partnerem lub partnerką.

Z pozostałych w programie trzech duetów pożegnaliśmy się z jednym, który zgromadził najmniej głosów widzów i otrzymał najsłabsze oceny od jury. Kto awansował do finału, a komu zabrakło szczęścia i umiejętności?

Gdy każda gwiazda zaprezentowała się na parkiecie, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Po zsumowaniu wszystkich not jurorów okazało się, że na prowadzenie ex aequo wysunęli się: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański oraz Julia Pogrebińska i Rafał Maserak (obie pary zebrały po 114 punktów). Według ekspertów, tuż za nimi uplasowali się Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską (otrzymali 113 punktów).

A jak taneczne popisy ocenili widzowie? Nieoczekiwanie okazało się, że z programem musieli pożegnać się faworyci: Julia Pogrebińska i Rafał Maserak! To oznacza, że w finale 3. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" znaleźli się Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także