Trwa ładowanie...
djlwd5x

"Taniec z gwiazdami": Józefowicz zabrał żonę na Karaiby

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Józefowicz zabrał żonę na Karaiby
(newspix.pl)
djlwd5x

[

]( http://www.fakt.pl )
Lazur oceanu, palmy i prażące słońce Karaibów to bardzo kuszące okoliczności przyrody. Taką właśnie egzotyczną scenerię zafundował Janusz Józefowicz (53 l.) żonie Nataszy Urbańskiej (35 l.).

djlwd5x

Przed premierą musicalu „Polita” liczyła się dla nich tylko praca. Teraz wreszcie mogą nadrabiać małżeńskie zaległości.

Przez ostatnie miesiące małżeństwo żyło przygotowaniami do premiery spektaklu, zapominając zupełnie o wypoczynku. Józefowicz trenował ukochaną i resztę zespołu swojego teatru Studio Buffo bez taryfy ulgowej. – W pracy to on jest mistrzem, a ja uczniem. W życiu prywatnym jesteśmy partnerami – powiedziała kiedyś artystka w jednym z wywiadów.

Józek” na szczęście wiedział, jak wynagrodzić ukochanej żmudne tygodnie prób. Kilka dni po premierze choreograf spakował walizki i zabrał żonę i ich wspólną córeczkę Kalinkę (4 l.) na Dominikanę. – Chcieli mieć czas tylko dla siebie. Gdzieś, gdzie nikt ich nie rozpozna i będą mogli po prostu leniuchować – zdradza Faktowi znajomy pary.

(fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

To traci Gąsowski!

djlwd5x

* W tym temacie: "Taniec z gwiazdami": Józefowicz błagał szefów, by go wyrzucili!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

djlwd5x

Podziel się opinią

Share

djlwd5x

djlwd5x