Rozrywka"Taniec z Gwiazdami": Józefowicz atakuje Egurrolę! Za co?!

"Taniec z Gwiazdami": Józefowicz atakuje Egurrolę! Za co?!

"Taniec z Gwiazdami": Józefowicz atakuje Egurrolę! Za co?!
Źródło zdjęć: © newspix.pl

05.08.2011 09:43, aktual.: 25.11.2013 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Czy w programie "Taniec z Gwiazdami" jest miejsce dla dwóch tak mocnych osobowości?

Janusz Józefowicz (52 l.) i Agustin Egurrola (43 l.) to najbardziej znani polscy choreografowie, którzy - jak powszechnie wiadomo - nie pałają do siebie sympatią. Producenci show postanowili jednak zaryzykować i... już niebawem mogą żałować swojej decyzji. Jak dowiedział się Fakt, show jeszcze się nie zaczęło, a Józefowicz już zdążył zaatakować Egurrolę.

A wszystko za sprawą tańca, który ma wykonać w pierwszym odcinku jego nowa prowadząca, Natasza Urbańska (34 l.). Każdą choreografią do "Tańca z Gwiazdami" zajmuje się Egurrola. Tym razem jednak na scenę wkroczył mąż artystki i nowy juror programu – Janusz Józefowicz. I oznajmił, że ma zamiar sam zająć się układem Nataszy. Mało tego, twórca musicalu „Metro” chciał, żeby jego żona wystąpiła na parkiecie w otoczeniu tancerzy z jego teatru. A zwykle na parkiecie show widzimy tancerzy z grupy Agustina Egurroli.

Spór rozwiązała produkcja show, która grzecznie podziękowała i odmówiła Józefowiczowi. I tak piękną Nataszę zobaczymy tańczącą do choreografii Egurroli i w towarzystwie jego grupy tanecznej. Sprawa niby rozwiązana, ale...

Janusz Józefowicz znany jest z tego, że zawsze ma uwagi do programów, w których pojawia się jego piękna żona. Znany jest ze swojego perfekcjonizmu i z tego, że... wszystko wie lepiej. W przypadku "Tańca z Gwiazdami" jego taneczne pomysły mogą się zderzyć z koncepcjami człowieka, który również zawsze ma własną wizję. Egurroli. Jak się dowiedzieliśmy, by udobruchać Józefowicza, produkcja show zgodziła się, by w jednym z kolejnych odcinków programu, w którym Urbańska ma zaśpiewać, została wykorzystana grupa baletowa i choreografia jej mentora i małżonka. Jednak czy to spodoba się Egurroli? W końcu choreografia w tanecznym show TVN to jego działka...

Obraz
© (fot. newspix.pl)
Obraz
© (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także