Trwa ładowanie...
dhcop27

"Taniec z Gwiazdami". Joanna Mazur: Krótka sukienka odkryła zbyt wiele. Kim jest?

Joanna Mazur w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła wysoko ocenioną, wesołą sambę. Jednak kusa sukienka kobiety odkryła chyba zbyt wiele. Kim jest odważna Joanna Mazur?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Mazur w krótkiej sukience, która odkryła zbyt wiele.
Joanna Mazur w krótkiej sukience, która odkryła zbyt wiele. (AKPA)
dhcop27

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Joanna Mazur zachowała swój zwyczajowy poziom i zatańczyła zjawiskową sambę do "Volare". Co tydzień biegaczka otrzymuje bardzo wysokie oceny, a jury nie szczędzi jej pochwał. Niestety w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie obyło się bez wpadki, bo strój Joanny Mazur odkrył bardzo wiele. Kobieta ubrała króciutką, błękitną sukienkę w dziewczęcy wzór. Materiału było chyba trochę zbyt mało, gdyż przy energicznych obrotach widać było bieliznę Mazur.

Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jej sylwetkę w całej krasie. Piękne, wysportowane nogi kobiety to nie tylko zasługa wielogodzinnych treningów do programu "Taniec z Gwiazdami", lecz również jej pracy, ponieważ Joanna Mazur z zawodu jest niewidomą biegaczką. Kim dokładnie jest Joanna Mazur?

   ONS.pl
(ONS.pl)

Kim jest Joanna Mazur uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Joanna Mazur urodziła się w roku 1990. W wieku 7 lat kobieta zaczęła tracić wzrok. Mimo wielu przeciwności losu Mazur ukończyła studia na kierunku pedagogika terapeutyczna ze specjalizacją w kierunku rehabilitacji ruchowej oraz szkołę masażu. Jednakże od najmłodszych lat pasją Justyny Mazur była lekkoatletyka. Po studiach biegaczka skupiła się na treningach.

dhcop27

Ciężka praca i determinacja opłaciły się, ponieważ Joanna Mazur w lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata dla osób niepełnosprawnych w roku 2017 zdobyła złoto na dystansie 1500 metrów.

Joannie Mazur w "Tańcu z Gwiazdami" idzie fenomenalnie. Co tydzień jury chwali występy biegaczki, a sama Mazur przyznaje, że jej sportowe zacięcie przydaje się na treningach z partnerem Janem Klimentem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dhcop27

Podziel się opinią

Share
dhcop27
dhcop27