Trwa ładowanie...
da4gan7
"Taniec z gwiazdami": jak wyglądał ostatni trening Kaczorowskiej i Kadziewicza przed finałem?

"Taniec z gwiazdami": jak wyglądał ostatni trening Kaczorowskiej i Kadziewicza przed finałem?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
da4gan7

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska staną dziś przed szansą sięgnięcia po Kryształową Kulę w finale 4. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W jaki sposób przygotowywali się do tego najważniejszego wieczoru?

- Ostatni tydzień był bardzo intensywny, zresztą jak każdy. Bawimy się tym, bo to są już ostatnie chwile wspólnego tańca i ciężkiej dla ciała pracy. Cieszymy się z każdej sekundy tych ostatnich dni - przyznała Kaczorowska.

da4gan7

Warto pamiętać, że aktorka ma już na koncie zwycięstwo w poprzedniej edycji tanecznego show, gdy występowała w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. Czy to oznacza, że podczas finału z Łukaszem Kadziewiczem znów zrobi wszystko, aby Kryształowa Kula ponownie trafiła w jej ręce?

- Nie czuję presji. Dla mnie Łukasz już jest zwycięzcą, bo jest w finale tego programu, czego nikt się nie spodziewał, nawet ja. Cudowne jest to, jaki zrobił postęp przez te miesiące. Uwielbiam patrzeć na to, jak się rozwijał. Starałam się go też odkryć jak najbardziej - powiedziała.

W dzisiejszym finale para zatańczy trzy tańce: swój ulubiony taniec - rumbę, walca wiedeńskiego i popisowy freestyle, o którym tancerka mówi tylko: "Będzie bajkowo, trochę filmowo i dziko".

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i sprawdzić, jak Agnieszka Kaczorowska z Łukaszem Kadziewiczem przygotowują się do ostatniego odcinka 4. edycji "Tańca z gwiazdami", zobaczcie powyższe wideo.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
da4gan7

Podziel się opinią

Share
da4gan7
da4gan7