ycipk-1vjf9h

"Taniec z gwiazdami": Izu Ugonoh żałuje udziału w programie?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Izu Ugonoh żałuje udziału w programie?
(AKPA)
ycipk-1vjf9h

To jedna z największych niespodzianek ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na Izu Ugonoh, boksera wagi ciężkiej, stawiało niewielu, a on każdym kolejnym występem udowadniał, że liczy się w walce o Kryształową Kulę. Ostatecznie z rywalizacji odpadł w siódmym odcinku, zajmując 5. miejsce. I choć taniec sprawiał mu wiele radości, po programie Izu błyskawicznie wrócił do tego, co kocha najbardziej - boksu. W ostatniej walce w Nowej Zelandii pokonał Ricardo Ramireza i znów zrobiło się o nim głośno.

- Boks to moje naturalne zajęcie i dobrze było do niego wrócić. Delikatnie zmodyfikowałem przygotowania, było trochę mniej treningów siłowych i czuję, że jestem w najwyższej dyspozycji.Taniec przede wszystkim wpłynął na moją elastyczność. Zauważyłem, że mam większą rotację w biodrach, co z kolei przekłada się na mocniejszy cios. Treningi taneczne są trudniejsze niż bokserskie - powiedział na łamach "Super Expressu".

Ku zaskoczeniu wielu widzów "Tańca z gwiazdami", sportowiec wyznał również, że nie zdecydowałby się na powrót na parkiet. Czy to oznacza, że decyzja o wzięciu udziału w show Polsatu została podjęta zbyt pochopnie?

ycipk-1vjf9h

- Nie żałuję, ale gdyby ktoś mnie zapytał, czy ponownie wziąłbym udział, to bym się nie zgodził. Ten program jest bardzo wymagający, a ja nie lubię robić czegoś na pół gwizdka. Dawałem z siebie wszystko, a odbijało się to na boksowaniu. Był mały konflikt interesów i nie chciałbym jeszcze raz przechodzić przez to wszystko - podsumował w tym samym wywiadzie.

Zobacz także: Izu Ugonoh o polskim pochodzeniu

(fot. AKPA)
Podziel się
ycipk-1vjf9h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vjf9h

ycipk-1vjf9h
ycipk-1vjf9h