Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Izu Ugonoh w skocznym quickstepie. Jak sobie radzi?

Share
d1qwi8h

Izu Ugonoh nie tylko zdobywa uznanie na międzynarodowych ringach, ale również odnosi sukcesy na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Pięściarz idzie jak burza i od pierwszego odcinka show znajduje się w gronie faworytów. Czy utrzyma swoją pozycję? Jak poradził sobie z opanowaniem choreografii do najszybszego tańca standardowego - quickstepa?

- Ważę ponad 100 kilogramów, a tu trzeba tak skakać, żeby pięty nie dotykały podłoża, więc muszę zbierać się ostro, żeby zatańczyć to poprawnie. (...) Na tym etapie czuję się bardzo dobrze. Myślę, że to przez te święta - śmiał się Izu w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski.

Warto jednak wspomnieć, że w historii programu niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, gdy rewelacyjnie tańczący uczestnicy niespodziewanie odpadali z show. Czy pewność siebie zgubi sportowca?

d1qwi8h

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak przed piątkowym odcinkiem (emisja 1 kwietnia br.) umiejętności boksera ocenia jego taneczna partnerka Hanna Żudziewicz, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. teleshow.wp.pl)
Źródło: (fot. teleshow.wp.pl)
(fot. teleshow.wp.pl)
Źródło: (fot. teleshow.wp.pl)
d1qwi8h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qwi8h
d1qwi8h