Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami" hitem Polsatu. Skandal z Kretem dobrze wpłynął na oglądalność show

"Taniec z gwiazdami" znów cieszy się świetną oglądalnością. Wielu Polaków chciało zobaczyć, co wydarzy się między Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem. Ile osób włączyło Polsat?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami" hitem Polsatu. Skandal z Kretem dobrze wpłynął na oglądalność show
Źródło: Materiały prasowe
d1onm9g

Atmosfera wokół tanecznego show Polsatu była od jakiegoś czasu skutecznie podgrzewana. Burzliwą, medialną dyskusje wzbudziło zaangażowanie do programu Popka, rapera o bardzo wątpliwej reputacji. Wiele osób było też ciekawych, jak na parkiecie poradzi sobie Renata Kaczoruk, która po udziale w reality-show "Azja Express" miała bardzo złą prasę i nie cieszyła się powszechną sympatią.

Dodatkowym smaczkiem miała być taneczna rywalizacja między Beatą Tadlą a Jarosławem Kretem, którzy (jeszcze niedawno) byli parą. Stało się jednak coś, czego nie byliby w stanie zaplanować nawet najlepsi PR-owcy. Na kilka dni przed emisją premierowego odcinka programu pogodynek oświadczył na łamach "Faktu", że nic go już z Tadlą nie łączy. Sama zainteresowana dowiedziała się o tym od dziennikarzy w trakcie trwającej wówczas imprezy ramówkowej Polsatu. Załamanej dziennikarce trudno było ukryć łzy. Momentalnie Kret stał się największym szwarccharakterem nowej edycji show i wszyscy wyczekiwali, czy podczas emisji odcinka dojdzie między nim a Tadlą do jakiejś konfrontacji. Na całej sytuacji najbardziej skorzystała telewizja Polsat, która dzięki aferze odnotowała świetne wyniki oglądalności pierwszego odcinka.

d1onm9g

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek kolejnej edycji głośnego widowiska "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oglądało średnio 3,13 mln widzów. Co biorąc pod uwagę wyniki oglądalności ostatniej edycji, jest dużym osiągnięciem. Choć trudno stwierdzić, czy Polacy znów pokochali taniec, czy może raczej prywatne potyczki byłych ukochanych, producenci hitu Polsatu mogą zacierać ręce.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1onm9g

Podziel się opinią

Share
d1onm9g
d1onm9g