Trwa ładowanie...
dyxs33a

"Taniec z gwiazdami". Gimper w finale z Mazur, Tamara wyeliminowana, jury oburzone. Takich emocji nie było już dawno!

Po półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" wiadomo, że o Kryształową Kulę zawalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Większość stawiała na Tamarę Gonzalez. Mocno kibicowało jej również jury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak odpadli w "Tańcu z gwiazdami"
Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak odpadli w "Tańcu z gwiazdami" (ONS.pl)
dyxs33a

Tego nikt się nie spodziewał. Tamara Gonzalez Perea w 10. odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" została zdeklasowana przez Tomasza "Gimpera" Działowego. Czy to sprawiedliwy werdykt? Wielu ma co do tego wątpliwości. Pasodoble w wykonaniu Gimpera dowiodło, że jego umiejętności taneczne nie dorównują talentowi Tamary. Czarnowłosa piękność zmysłowe ruchy ma we krwi, co trzykrotnie pokazała dziś na parkiecie.

Bardzo wysoką punktacją doceniło ją jury. Iwona Pavlović, Ola Jordan i Andrzej Grabowski zgodnie stwierdzili, że miejsce w finale należy się właśnie tej parze, która w ostatnich minutach odcinka – ku niekrytemu rozczarowaniu publiczności w studio – opuściła program. Zadecydowali widzowie. Internauci śledzący twórczość Gimpera wspierali go od pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami", niezależnie od tego, jaki poziom prezentował.

Emocjonalnego stosunku do wyniku głosowania nie kryli nawet sami uczestnicy. "Żałuję, że program nabiera innej rangi" – skomentował sytuację rozgoryczony Rafał Maserak. "Musisz udowodnić w finale, że tańczysz lepiej od Tamary" – dodał Jan Kliment, zwracając się do Gimpera. Niespodziewany triumfator powiedział tylko jedno: "Jestem w szoku".

Finał już za tydzień. Do wygrania oprócz Kryształowej Kuli są duże pieniądze: 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. zł dla tancerza.

dyxs33a

Podziel się opinią

Share

dyxs33a

dyxs33a