Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami: Gąsowski dogryza Głogowskiej. Znowu!

Taniec z gwiazdami: Gąsowski dogryza Głogowskiej. Znowu!Źródło: AKPA
d2hhym7
d2hhym7

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski to jedna z bardziej znanych par, które połączył "Taniec z gwiazdami". Gąsowski, który obecnie jest gospodarzem programu występował w jednej z pierwszych edycji programu, właśnie w parze z Głogowską. Dziś mają śliczną córeczkę i prowadzą spokojne życie. Wygląda jednak na to, że w ich związku nie jest tak idealnie, jakby się mogło widzom wydawać...

Gąsowski dal popis swoich możliwości w ostatnim odcinku programu. Miało być śmiesznie, a wyszło niestety niezręcznie, żeby nie powiedzieć żenująco...Dodajmy, że uzdolniona tancerka wysłuchuje komentarzy na temat życia prywatnego niemal po każdym występie. Czy miarka wreszcie się przebrała?

fot.AKPA

Tym razem Gąsowski posunął się chyba o krok za daleko. Odważył się bowiem skrytykować swoją partnerkę za...bałagan w domu, który rzekomo spowodowany jest zbyt intensywnymi treningami!

d2hhym7

Gąsowski wyraźnie dał do zrozumienia ukochanej, że obecny stan rzeczy wyraźnie mu nie odpowiada. Dyskusję wywołała Głogowska, która była chyba zmęczona zachowaniem Gąsa:

- Nie nadaję się na gospodynię domową... Piotrze, słyszałeś!

Urażony Gąsowski odpowiedział:

- W domu zmęczona, bez sił, z bolącą głową...

Głogowska próbowała się tłumaczyć i liczyła na zrozumienie ukochanego. Niestety, bezskutecznie:

-w domu nie posprzątane... - kontynuował Gąsowski.

d2hhym7

Napiętą atmosferę postanowiła uratować Iwona PavlovićIwona Pavlović, stając po stronie tancerki, która w tej edycji radzi sobie dobrze, jak nigdy dotąd:

- Piotrze, panią do sprzątania sobie zamów!

Czy związek Gąsa i Głogowskiej przechodzi chwilowy kryzys? Bardzo możliwe. My wierzymy jednak, że wraz z końcem XIII edycji wszystko wróci do normy. A za Anię i Kacpra KuszewskiegoKacpra Kuszewskiego trzymamy kciuki! To z pewnością najlepsza technicznie para.

fot.AKPA

fot.AKPA

d2hhym7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhym7