Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Ewelina Lisowska kolejną uczestniczką 4. edycji show?

"Taniec z gwiazdami": Ewelina Lisowska kolejną uczestniczką 4. edycji show?Źródło: AKPA
d336e8g
d336e8g

Choć wszystkie szczegóły dotyczące nowej serii trzymane są w wielkiej tajemnicy, od czasu do czasu do mediów przedostaje się jakaś pilnie strzeżona informacja. Ostatnio sporo mówiło się o udziale największych gwiazd Donatana, czyli Cleo i Aleksandrze Ciupie. Ta druga jest już zaprawiona w boju o uwagę widzów, bowiem ma za sobą występ w 1. edycji "Celebrity Splash". Mimo iż bardzo szybko pożegnała się z programem, nabrała medialnego doświadczenia, a szefowie Polsatu wciąż widzą w niej potencjał. Co ciekawe, zupełnie odmiennego zdania jest Donatan, który uważa, że w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" może zatańczyć tylko jedna z wypromowanych przez niego celebrytek. Jak sugeruje "Super Express", aby sprawiedliwości stało się zadość, tym razem szansę otrzyma Cleo.

- Choć jedna śpiewa, a druga jest modelką, to są ze sobą mocno kojarzone. Niestety, ze względu na ich ścisłą współpracę w jesiennej edycji show będzie można zobaczyć tylko jedną z nich - powiedział informator tabloidu.

Sporo zamieszania wywołała także informacja, jakoby na telewizyjnym parkiecie miały zatańczyć Margaret oraz Ewelina Lisowska. Zarówno jedna jak i druga wokalistka pojawiły się już w programie - obie jednak w roli muzycznego gościa. Czy krótki epizod wystarczył, aby producentom udało się skusić piosenkarki na dłuższą przygodę z show? Wszystko na to wskazuje, bowiem najnowszym pomysłem twórców jest zaangażowanie do programu jak najwięcej młodziutkich uczestników.

d336e8g

- Umowy jeszcze nie są podpisane, ale produkcja bardzo zabiega o Ewelinę. Idealnie wpasowałaby się w nową wizję odmłodzenia składu gwiazd startujących w programie - powiedziała osoba związana z produkcją show w rozmowie z jednym z portali.

A kogo wy widzielibyście w "Tańcu z gwiazdami"?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d336e8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d336e8g