Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Elżbieta Romanowska wciąż walczy z kontuzją

"Taniec z gwiazdami": Elżbieta Romanowska wciąż walczy z kontuzjąŹródło: AKPA
d17i4ux

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" to nie tylko piękne kreacje, spektakularne unoszenia i niejednokrotnie akrobatyczne figury. Nieodłącznym elementem każdego tańca są również... kontuzje. Uczestnicy na potęgę zmagają się z różnymi bolesnymi przypadłościami, a kilkugodzinny trening to czasami prawdziwy maraton. Nie wszyscy radzą sobie z morderczym tempem narzuconym przez profesjonalnych tancerzy. Wystarczy chwila nieuwagi i już potrzebna jest interwencja lekarza. Jedną z gwiazd, która w ostatniej edycji na własnej skórze przekonała się, ile może kosztować jeden nieostrożny ruch, jest Elżbieta Romanowska.

Przypomnijmy, że w czasie próby wykonania szpagatu, mimo wcześniejszej rozgrzewki, aktorka naderwała przyczepy mięśni tylnej części uda. Jej udział w dalszych odcinkach stanął pod znakiem zapytania. Przez kilka dni lekarz i rehabilitant walczyli o to, aby Romanowska mogła wrócić do treningów z Rafałem Maserakiem. W końcu udało się. Gwiazda znów pojawiła się na parkiecie. Choć pod koniec edycji aktorka zapewniała, że wszystko wraca do normy, okazało się, że wciąż walczy z przykrymi konsekwencjami i korzysta z pomocy rehabilitantów.

- Cały czas kontynuuję rehabilitację, bo podczas programu nabawiłam się kontuzji. Niestety, myślę, że dojście do zdrowia zajmie mi jeszcze trochę czasu. Ale z tańca nie zamierzam zrezygnować. Nadal będzie obecny w moim życiu, choć oczywiście już w nieco innym wymiarze - powiedziała aktorka na łamach tygodnika "Na Żywo".

d17i4ux

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Zobacz także: Elżbieta Romanowska motywuje inne kobiety do działania

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)
d17i4ux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17i4ux