Trwa ładowanie...
d22ihbv

"Taniec z gwiazdami": Donatan wieszczy porażkę Cleo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Donatan wieszczy porażkę Cleo
(AKPA)
d22ihbv

Dla większości fanów Cleo jest murowaną faworytką tanecznego show Polsatu, jak jednak widać są też tacy, którzy wątpia w jej zwycięstwo. Co zaskakujące, do grona sceptyków należy także Donatan, który podzielił się niedawno na swoim facebookowym profilu takimi przemyśleniami.

"Myślę że Cleo odpadnie w najbliższy odcinku tańca. Takie mam obserwacje 'szołbiznesowe'. Na szczęście z tego co wiem Cleo traktuje to jako program rozrywkowy ( w którym nie do końca chodzi o sam taniec ) i nie ma aspiracji na jego wygrywanie.To co było dla niej najważniejsze czyli nauka tańca i zadbanie o kondycje zostało dokonane. Ja zawsze byłem zdania że wokalistka powinna śpiewać, piekarz piec a tancerz tańczyć...jednak muszę przyznać że taniec dobrze jej zrobił o czym przekonacie się w kolejnych teledyskach Cleo :) PS Jestem z niej dumny że tak wytrwale ćwiczy i tak dobrze jej wychodzi - to zdolna dziewczyna która zawsze wkłada całe serce w to co robi. Takie tam tatusiowe wywody" - napisał Donatan (zachowano pisownię oryginalną).

O tym, czy raper ma rację przekonamy się już niebawem. Miejmy jednak nadzieję, że przygoda Cleo z tańcem jeszcze trochę potrwa.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d22ihbv

Podziel się opinią

Share
d22ihbv
d22ihbv